Świetlica Parafialna

Klub Czytelnika

Miejska Biblioteka Publiczna filia nr 30

Katowice ul. Rybnicka 11

Książki na wakacje

Data: 27 maja 2011

To już czwarte i ostatnie w tym roku szkolnym zajęcia Klubu Czytelnika w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Nasza rówieśniczka Ania bardzo ciekawie opowiadała o tym, jak trafiła na książkę, która ją zachwyciła i odtąd książki stały się jej pasją. Może w czasie wakacji też trafimy na tę "naszą" książkę:).

Bardzo dziękujemy Paniom z biblioteki za to, że mogliśmy w tym roku szkolnym uczestniczyć w zajęciach bibliotecznych, za przygotowywanie zajęć i mile spędzony czas.

Teatr

Data: 30 marca 2011

Jak powstał teatr i jak wygląda praca aktora mogliśmy się dowiedzieć na kolejnych zajęciach bibliotecznych, które odbyły się dnia 30 marca 2011. Mamy nadzieję że zdobyte informacje przydadzą się w pracy naszego Kółka Teatralnego.

Zajęcia w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Bezpieczeństwo w internecie

Data: 21 lutego 2011

W dzisiejszych czasach zasobnym źródłem informacji czytelniczych jest Internet. Dziś mogliśmy dowiedzieć się o tym jak bezpiecznie z niego korzystać. Poznaliśmy takie potwory jak Bełkot, Kradziej, Kłamacz i Śmieciuch. To sieciuchy reprezentujące różne rodzaje internetowego zła. Można o nich poczytać na stronie www.sieciaki.pl. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie ciekawych zajęć. Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Świąteczne spotkanie z książką w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Data: 15 grudnia 2010

Dziś uczestniczyliśmy w zajęciach bibliotecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Rybnickiej. Pani Bibliotekarka oprowadziła nas po pomieszczeniach biblioteki. Poznaliśmy kilka ciekawych książek związanych ze Świętami Bożego Narodzenia i z piękną porą roku jaką jest zima. Było to świąteczne spotkanie z książką przy herbatce:-). Zdjęcia można zobaczyć tutaj.

Świetlica Parafialna „NAZARET”
Katowice ul. Plebiscytowa 49 email: nazaret.katowice@gmail.com