Świetlica Parafialna

Klub Czytelnika

Spotkanie z aktorką Panią Aliną Chechelską - Miejska Biblioteka Publiczna

Data: 28 marca 2012

Dzisiejsze zajęcia Klubu Czytelnika w Miejskiej Bibliotece Publicznej były nietypowe. Mieliśmy okazję spotkać się z aktorką Teatru Śląskiego Panią Aliną Chechelską. Pani Alina dzieliła się z nami swoimi pasjami: aktorstwem i podróżami. Dzięki niej mogliśmy przenieść się w wyobraźni m.in. na Madagaskar:-). Bardzo dziękujemy za niezwykłe opowieści. Zdjęcia z zajęć w bibliotece można zobaczyć tutaj.

Literatura przygodowa - Miejska Biblioteka Publiczna

Data: 25 stycznia 2012

Dziś odbyły się zajęcia Klubu Czytelnika w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tematem zajęć była literatura przygodowa dziecięca i młodzieżowa. Zdjęcia z zajęć w bibliotece można zobaczyć tutaj.

Zwyczaje świąteczne i noworoczne - Miejska Biblioteka Publiczna

Data: 14 grudnia 2011

Dziś odbyły się zajęcia Klubu Czytelnika w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Tematem zajęć były zwyczaje świąteczne i noworoczne. Na koniec wykonywaliśmy kartki świąteczne. Bardzo dziękujemy za zorganizowanie ciekawych zajęć. Zdjęcia z zajęć w bibliotece można zobaczyć tutaj.

Biblioteka świetlicowa!!!

Data: 8 października 2011

Dzisiaj została otwarta biblioteka świetlicowa. Można już wypożyczyć podręczniki szkolne i literaturę dziecięcą. Będziemy na bieżąco rozwijać nasz projekt. Czeka nas sporo pracy, ale wspólnymi siłami mamy nadzieję podołać:-). Chętnie przyjmiemy książki z zakresu literatury dziecięcej i młodzieżowej oraz podręczniki szkolne do szkoły podstawowej i gimnazjum dopuszczone do użytku od 2009 roku. Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy w imieniu wszystkich czytelników:-).

Świetlica Parafialna „NAZARET”
Katowice ul. Plebiscytowa 49 email: nazaret.katowice@gmail.com